Ogłoszenie z dnia 05.05.2025 r. dotyczące zapisów na szkolenie grupowe FEM 2021-2027

Print Drukuj

Powiatowy Urząd Pracy w Ciechanowie ogłasza zapisy na szkolenia grupowe w ramach projektu „Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych w powiecie ciechanowskim (II)”, finansowanego przez Unię Europejską. Szkolenia obejmują: Akademię kompetencji cyfrowych z egzaminem ECDL BASE, Operatora wózka jezdniowego oraz Pracownika ds. księgowości i rachunkowości. Przed uczestnictwem przeprowadzona zostanie diagnoza potrzeb szkoleniowych uczestników, co umożliwi dostosowanie wsparcia do ich indywidualnych sytuacji.

Projekt skierowany jest do osób bezrobotnych zarejestrowanych w urzędzie, w tym młodych ludzi, długotrwale bezrobotnych, osób powyżej 50. roku życia, osób z niepełnosprawnościami oraz kobiet. Zapisy są prowadzone w siedzibie urzędu, a uczestnicy nie mogą być jednocześnie zaangażowani w inne projekty aktywizacji dofinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.

Uczestnicy otrzymają wsparcie finansowe, które będzie przekazywane na wskazane konta bankowe. Budynek urzędu jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Informacje o wybranych załącznikach

  • Ogłoszenie z dnia 05.05.2025 r. dotyczące zapisów na szkolenie grupowe FEM 2021-2027:

    Ogłoszenie dotyczy zapisów na szkolenia grupowe dla osób bezrobotnych w Ciechanowie, które będą się odbywać od 7 maja 2025 roku. Uczestnictwo w projekcie jest skierowane do osób znajdujących się w szczególnej sytuacji na rynku pracy, w tym młodych, długotrwale bezrobotnych, osób powyżej 50. roku życia oraz z niepełnosprawnościami, a zapisy prowadzone są w Powiatowym Urzędzie Pracy.

Pełne treści załączników znajdziesz w artykule.

Powiatowy Urząd Pracy w Ciechanowie informuje, że w terminie: od 07.05.2025 r. do wyczerpania liczby miejsc przeprowadzone zostaną zapisy na szkolenia grupowe realizowane w ramach projektu „Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych w powiecie ciechanowskim (II)”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, w ramach Priorytetu VI Fundusze Europejskie dla aktywnego zawodowo Mazowsza, Działania 6.1 Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych w ramach Funduszy Europejskich dla Mazowsza 2021-2027:

Akademia kompetencji cyfrowych z egzaminem ECDL BASE dla 8 osób bezrobotnych,
Operator wózka jezdniowego z elementami logistyki w gospodarce magazynowej dla 8 osób bezrobotnych,
Pracownik ds. księgowości i rachunkowości z certyfikatem ECDL BASE dla 8 osób bezrobotnych.

Udzielenie wsparcia poprzedzone zostanie identyfikacją potrzeb uczestnika projektu, m.in. poprzez diagnozę deficytów w zakresie umiejętności cyfrowych (a w razie potrzeby–uzupełnieniem poziomu kompetencji poprzez szkolenie prowadzone przez doradcę zawodowego), umiejętności kluczowych dla zielonej transformacji tj. umiejętności ekologicznych, umiejętności niezbędnych w zawodach związanych z usługami zdrowotnymi i opiekuńczymi oraz poprzez diagnozę potrzeb szkoleniowych lub walidacyjnych, możliwości doskonalenia zawodowego oraz opracowaniem lub aktualizacją Indywidualnego Planu Działania dla każdego uczestnika projektu. Budynek PUP w Ciechanowie dostosowany jest do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

O udział w projekcie ubiegać się mogą osoby bezrobotne (kobiety i mężczyźni) zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Ciechanowie, znajdujące się w szczególnie trudnej sytuacji na rynku pracy, spełniające co najmniej jedno z poniższych kryteriów:
- osoby młode w wieku 18-29 lat,
- osoby długotrwale bezrobotne,
- osoby w wieku 50 lat i więcej,
- osoby z niepełnosprawnościami,
- osoby z wykształceniem odpowiadającym poziomowi ISCED 3 i niższym (tzn., posiadające wykształcenie: podstawowe, gimnazjalne, zasadnicze zawodowe, średnie),
- kobiety.

Zapisy w siedzibie Urzędu pokój nr 11;

Uwaga:
Uczestnik projektu nie może otrzymywać jednocześnie wsparcia w innym projekcie z zakresu aktywizacji społeczno-zawodowej dofinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.

#FunduszeUE, #FunduszeEuropejskie  

CZEKAMY NA CIEBIE !!!

Wszelkie świadczenia finansowe przysługujące z tytułu udziału w projekcie regulowane będą na rachunek bankowy wskazany przez uczestnika projektu.

Załączniki

Informacje o publikacji dokumentu